Spotkanie z trenerem personalnym Adrianem Marchewczyńskim

Dnia 29 maja 2024 roku, nasi wychowankowie, mieli okazje uczestniczyć w spotkaniu oraz w treningu personalnym z Panem Adrianem Marchewczyńskim. 

Pan Adrian Marchewczyński jest certyfikowanym trenerem personalnym o specjalizacji treningu siłowego oraz magistrem dietetyki o specjalności dietetyka sportowa. Jako czynny zawodnik federacji IFBB zdobył tytuł Mistrza Polski w kulturystyce w kategorii Men’s Physique. Ukończył studia licencjackie o kierunku – Wychowanie Fizyczne. Pomaga w modelowaniu sylwetki poprzez trening i dietę na każdym poziomie zaawansowania. Doświadczenie, które zdobył, po wielu latach poświęconym treningowi oporowemu oraz latach treningów z podopiecznymi (którymi na samym początku jego przygody byli koledzy z osiedlowej siłowni) nauczyło go, że główną rolą nie jest przeprowadzenie treningu po którym wyjdziesz zlany potem, nie wiedząc jak się nazywasz. Zadaniem pana Adriana jest nauczenie poprawnych wzorców ruchowych tak, by ćwiczący mógł kontynuować trening przez kolejne lata. Bardzo ważną rolę we współpracy z takim trenerem współpracy odgrywa również kondycja psychiczna, która niestety często bywa zaniedbywana.

Niejednokrotnie na treningach pana Adriana pojawiają się podopieczni, którym brakuje pewności siebie. Naturalną koleją rzeczy idzie za tym brak wiary w swe możliwości w konfrontacji z problemami życia codziennego. Jednak po spotkaniach z trenerem, zmieniają Oni nie tylko swoje sylwetki na takie o jakich zawsze marzyli, ale także nastawienie do życia, a jak dobrze wiemy, zdrowa głowa zarówno w sporcie jak i w życiu jest najważniejsza. 

Nasi wychowankowie chętnie opowiadali o swojej dotychczasowej aktywności fizycznej, o swoim trybie życia oraz o aktualnym stanie zdrowia. Zadawali pytania dotyczące zwiększenia świadomości żywieniowej, aktywności i motywacji, a także dopytywali o określenie celów treningowych.

Po uzyskaniu wyczerpujących odpowiedzi, nabrali siły na indywidualny trening siłowy z Panem Adrianem. Poziom ich ekscytacji był oszałamiający! Kolejne godziny po spotkaniu, wychowankowie opowiadali sobie nawzajem o swoich odczuciach oraz o motywacji i planach, które założyli sobie po odbytym wydarzeniu w naszym Zakładzie. Szczęście i radość z tego spotkania zauważyliśmy nie tylko My, ale i Pan Adrian, który z uśmiechem obiecał, że jeszcze w tym roku do Nas wróci. 

Autor: