Szkolenie funkcjonariuszy Służby Więziennej w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich 

W dniu 26 maja 2026 r. na terenie Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Konstantynowie Łódzkim odbyło się szkolenie przeprowadzone przez funkcjonariuszy Służby Więziennej z Aresztu Śledczego w Łodzi.

Szkolenie obejmowało zagadnienia związane z kontrolą osobistą, kontrolą pobieżną oraz sprawdzaniem pomieszczeń. Uczestnicy mieli możliwość poszerzenia wiedzy i doskonalenia umiejętności praktycznych w zakresie działań wpływających na bezpieczeństwo placówki oraz przeciwdziałania wnoszeniu na teren zakładu przedmiotów niedozwolonych i substancji psychoaktywnych.

Autor: