TONY ANTHONY

 

Poskromienie Tygrysa

22 kwietnia 2016 r odbyło się spotkanie dla wszystkich chłopców oraz kadry z TONYM ANTHONY. Żywa historia mistrza Kung-fu z Wielkiej Brytanii. Niezwykła, prawdziwa historia mistrza świata w Kung Fu.
Fascynująca, trzymająca w napięciu prawdziwa opowieść jest głęboko poruszającą historią trzykrotnego mistrza świata w Kung Fu. Odkrywa egzotyczne tradycje chińskiej sztuki walki, opowiada o tym, jak otrzymane w tej tradycji wychowanie zmieniło czteroletnie dziecko w twardego, profesjonalnego zabójcę.
Z Chin do Europy i poprzez kraje śródziemnomorskie towarzyszymy Tony’emu, gdy zostaje elitarnym ochroniarzem, chroniącym najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Po osobistej tragedii ekstremalna dyscyplina Tony’ego i filozofia sztuki walki ulegają zmianie. Zaczyna wykorzystywać swoje umiejętności do nielegalnych celów i dla czerpania przyjemności z przelewania krwi i siania zniszczenia.
Ostatecznie ląduje w więzieniu na Cyprze, na samym dnie egzystencji. Dzięki odwiedzinom nieznajomego mu człowieka, spotyka się z rzeczywistością przemieniającej mocy . Zamknięty za więziennymi murami odnajduje wolność. A to dopiero początek wielowątkowego i fascynującego świadectwa

 

 

 

 

 

 

Autor: